ART / Oil paintings / Oil painting 16034329
nr 1603 4329
OIL PAINTING
Oidentifierad konstnär. Sinterlandskap. Signerad, dated -90. Olja på duk, 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 61x76, slitage, skador.
Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap. Signerad, daterad -90. Olja på duk, 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 61x76
Condition: slitage, skador
300
SEK 350
Monday Mars 4 2024
at 20:25:21
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)